Кадиров
Кадиров, щоби «навести лад» із тероризмом, запропонував повернути смертну кару

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що в Росії необхідно запровадити смертну кару для терористів. Про це повідомляє телеканал Россия 24. За його словами, «чим швидше вони підуть з життя, тим швидше у нас буде порядок!».

«Треба обов’язково запровадити смертну кару. Чим швидше вони підуть з життя, тим швидше у нас буде порядок», – заявив Кадиров в інтерв’ю. Глава Чечні зазначив, що засуджених за тероризм «неправильно» тримати в тюрмах: «Вони і там заважають, і там вербують. Пророк сказав, що де вони з’являться, там буде кров, тому їх треба знищувати».

Крім того, глава Чечні зазначив, що серед бійців угруповання «Ісламська держава» є вихідці з Чечні, але при цьому на території республіки немає членів «ІД»: «Те, що чеченці там, у Сирії, є, це однозначно. Не тільки вони з республіки виїхали, вони виїхали з Туреччини, з Європи, з інших держав, регіонів Російської Федерації. Але те, що на території Чеченської республіки їх немає, це однозначно».

Нагадаємо, раніше Кадиров звинуватив народного депутата України Антона Геращенка у зв’язках з «ІДІЛ». За його словами, Геращенко, який запропонував публікувати персональні дані російських військових у Сирії, може бути пов’язаний з угрупованням «Ісламська держава» (ІД). Геращенко назвав це «маячнею».

Читайте: Кадиров: «На боці України воюють «чеченці-алкоголіки, завербовані Європою»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ