Чеченські найманці на Донбасі
Чеченські найманці на Донбасі

Усі чеченські прихильники сепаратистів на Донбасі залишили зону конфлікту, а на боці українських військових воюють найманці, які багато років тому виїхали з Чечні в Європу, де їх і завербували. Про це заявив Рамзан Кадиров, передає Кореспондент.

«Добровольці були там, зараз немає. Коли перемир’я було, всіх наших добровольців запросили додому: давайте, сидіть вдома … Зараз там взагалі не повинно бути жодної людини. Які були у нас там хулігани, ми їх привели додому», – заявив Кадиров. Крім того, він заявив, що Росія не бере участь у військовому конфлікті на сході України.

«Ті політики, які сидять там в парламенті, в інших кабінетах, їм легше говорити про війну, коли війна далеко від них. Коли вони відчують, що таке війна, вони швидко ухвалять рішення. Якби, як вони кажуть, Росія брала участь у цьому , то вони давно відчули б це», – заявив Кадиров.

Також він заявив, що на боці українських військових воюють найманці, які багато років тому виїхали з Чечні в Європу, де їх і завербували: «Так, є там наші колишні чеченці, вони продали свою ідею європейцям, і Європа їх озброїла і відправила. Вони живуть в Європі давно. Звідси ніхто не поїхав». За словами лідера Чечні, загалом ідеться про близько 150 чеченців, але точних даних немає.

«Сто п’ятдесят, мені говорили, різні цифри, точно ніхто не знає. Вони не воїни – наркомани, алкоголіки зібралися там. Вони давно виїхали, 15 років тому ще виїхали з Чеченської Республіки, і там (у Європі) їх вербували. Ми знали, що їх вербують», – розповів Кадиров.

Читайте: Кадиров чекає наказу Путіна їхати на Донбас

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ