Кадиров звинувачує у вбивстві Нємцова українські спецслужби

Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров

За вбивством російського опозиційного політика Бориса Нємцова стоять українські спецслужби. Про це заявив керівник Чечні Рамзан Кадиров, наголосивши, що шукати сліди злочину потрібно не в Чечні, а в Україні, в СБУ і далі в США, повідомляє Радіо Свобода.

«Є багато вказівок на те, що за вбивством стоїть Адам Осмаєв, який зараз командує якимось українським «батальйоном імені Джохара Дудаєва». Його батько Асланбек Осмаєв «замовив» мене ще в 2004 році», – твердить очільник російського регіону.

Кадиров також вважає, що Адам Осмаєв «працює на західні спецслужби як «шістка» і дуже добре знає, як прибрати з дороги проблемну людину». Чеченський лідер також відкинув звинувачення у вбивстві Нємцова на адресу заступника командира батальйону «Північ» Заура Дадаєва і Руслана Геремєєва. У російських ЗМІ цих людей називають близькими до очільника Ічкерії.

Нагадаємо, Бориса Нємцова застрелили 27 лютого у Москві. За фактом убивства порушено кримінальну справу. Під вартою перебувають п’ять фігурантів кримінальної справи, серед яких і Заур Дадаєв.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ