Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров

За вбивством російського опозиційного політика Бориса Нємцова стоять українські спецслужби. Про це заявив керівник Чечні Рамзан Кадиров, наголосивши, що шукати сліди злочину потрібно не в Чечні, а в Україні, в СБУ і далі в США, повідомляє Радіо Свобода.

«Є багато вказівок на те, що за вбивством стоїть Адам Осмаєв, який зараз командує якимось українським «батальйоном імені Джохара Дудаєва». Його батько Асланбек Осмаєв «замовив» мене ще в 2004 році», – твердить очільник російського регіону.

Кадиров також вважає, що Адам Осмаєв «працює на західні спецслужби як «шістка» і дуже добре знає, як прибрати з дороги проблемну людину». Чеченський лідер також відкинув звинувачення у вбивстві Нємцова на адресу заступника командира батальйону «Північ» Заура Дадаєва і Руслана Геремєєва. У російських ЗМІ цих людей називають близькими до очільника Ічкерії.

Нагадаємо, Бориса Нємцова застрелили 27 лютого у Москві. За фактом убивства порушено кримінальну справу. Під вартою перебувають п’ять фігурантів кримінальної справи, серед яких і Заур Дадаєв.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ