Будинок профспілок,
Кафе у приміщенні Будинку профспілок у Києві – незаконне

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) України та її департамент у м. Києві не реєстрували жодних документів на реконструкцію приміщень Будинку профспілок під кафе. Тому даний об’єкт експлуатується незаконно. Про це йдеться в повідомлені інспекції, розміщеному на сайті.

Згідно з чинним законодавством, Держархбудінспекція може здійснити позапланову перевірку об’єкта тільки на підставі письмового звернення фізичних, юридичних осіб, громадських організацій, депутатів усіх рівнів. В інспекції запевняють, що станом на сьогодні жодних звернень – ані від народних депутатів, ані від КМДА, ані від громадян – не надходило. Щойно надійде відповідне звернення, Департамент ДАБІ у м.Києві негайно розпочне перевірку правомірності облаштування закладу громадського харчування в столичному Будинку профспілок.

Під час перевірки об’єкту Держархбудінспекція з’ясує, на підставі яких договірних документів, зокрема, договорів оренди приміщення, заклад громадського харчування розміщено в Будинку профспілок. За результатами перевірки ДАБІ визначить міру відповідальності замовника реконструкції за порушення містобудівних норм, стандартів та правил і притягне його до відповідальності.

Нагадаємо, у Будинку профспілок на київському Майдані Незалежності, який під час Революції Гідності згорів майже вщент, відкрився ресторан «Ель Кафа» («L’Kafa») із караоке. «Там, де майже два роки тому гинули люди, – тепер співають і танцюють. В одному із символів Революції гідності – Будинку профспілок – відкрився розважальний заклад», – йдеться в телесюжеті. Київський міський голова Віталій Кличко вимагав покарати винних.

Як відомо, Будинок профспілок згорів у лютому цього року під час масових акцій протесту в Києві. Будівля використовувалася активістами як штаб. Під час штурму Євромайдану в ніч з 18 на 19 лютого у будинку спалахнула пожежа.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ