Трамп
За час передвиборних перегонів Трамп встиг обурити виборців своїми сексистськими та расистськими заявами

Американці протестують проти участі мільярдера Дональда Трампа в президентських перегонах у США. У штаті Каліфорнія натовпи прибічників та противників Трампа закликають утримуватися від сутичок і провокацій, передає 5 канал.

Поліцейські шикуються у кордон між групами. До охорони громадського порядку залучили кінну поліцію.

Дональд Трамп саме розпочав кампанію в штаті. Зараз виступає на мітингу своїх прибічників. Утім, багато людей одночасно вийшли висловити обурення позицією Трампа.

За час передвиборних перегонів він встиг образити і мігрантів, і мусульман, і мексиканців. Демократи обурені його сексистськими та расистськими заявами.

Нагадаємо, 20 березня кількадесят противників кандидата у президенти США Дональда Трампа перекрили головну автодорогу американського штату Аризона. Активісти спробували не пустити прихильників політика до місця, де він виголошував агітаційну промову. Утім, зрештою поліція трьох із них затримала.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 квітня під час праймеріз Трамп обійшов своїх конкурентів у Коннектикуті, Делавері, Меріленді, Пенсільванії та Род-Айленді.

Нагадаємо, Клінтон і Трамп, за попередніми результатами внутрішньопартійних виборів, які відбулися під час «супервівторка» одразу в 12 штатах і на американському Самоа, стають фаворитами подальших перегонів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ