вакцинація від поліомієліту
Кампанія з вакцинації від поліомієліту починається 12 жовтня

Кампанія з вакцинації від поліомієліту починається з 12 жовтня. Про це міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі повідомив, відповідаючи на запитання депутатів членам уряду в п’ятницю, 9 жовтня, пише Newsru.com.

«Друга партія вакцин від поліомієліту, яка була завезена два тижні тому, – це 2,2 млн. доз, вже розвезена по регіонах. До неї жодних питань немає, і з наступного тижня ми вже будемо починати кампанію з вакцинації», – сказав він. «Перша партія вакцини, до якої були запитання, зараз зберігається на складах «Укрвакцини», поки не пройде повне тестування», – додав він.

Крім того, відповідаючи на запитання про нереалізацію положень закону про екстрену медичну допомогу, міністр сказав, що цей документ не містить механізму, який би дозволив цим законом працювати: «Потрібно ухвалювати закони, які працюватимуть. Ухвалюйте закони, які я вам пропоную, і будуть працювати – це буде набагато краще».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль просить Генпрокуратуру дати правову оцінку діям МОЗ за «роздуту псевдосенсацію про поліомієліт». За його словами, «жодного випадку поліомієліту на Закарпатті не виявлено». Крім того Москаль повідомив, що «отриману з-за кордону велику партію вакцини від поліомієліту фахівці МОЗ зберігали з порушенням температурного режиму, допустили її розмороження, після чого повторно заморозили, хоча це не передбачено інструкцією».

Нагадаємо, у вересні Міністерство охорони здоров’я заявило про спалах поліомієліту в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ