bezan
Безан додав, що українці також приймали й іншу канадську допомогу у вигляді нелетального обладнання

Канада остаточно відмовилася передавати українським військовим супутникові зображення. Про це повідомив тіньовий (опозиційний) міністр оборони країни Джеймс Безан, передає Укрінформ.

«Припинення співпраці у цьому питанні було викликано необхідністю скорочення бюджету, але надання цих фотографій коштувало не більш як 3 мільйони доларів на рік, що є нікчемно малою сумою, враховуючи цінність інформації, яку отримували ЗСУ», – зазначив він.

Безан додав, що українці також приймали й іншу канадську допомогу у вигляді нелетального обладнання: «Попередній уряд надав Україні нелетальне обладнання на мільйони доларів. Я кілька разів мав змогу полетіти через океан і особисто взяти участь у передачі деякого обладнання, тому знаю, які вдячні українці по всій країні були за це».

Як відомо, з початку війни на Донбасі Канада регулярно передавала Україні супутникові знімки, які дозволяли ЗСУ краще розуміти ситуацію на фронті та планувати свої дії. Однак навесні Канада припинила це робити.

В угоді було прописано, що супутникові фотографії повинні використовуватися в України лише для оборони, а не наступальних операцій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ