Канада
Канада почала видавати українцям візи на 10 років

Канада вже почала запроваджувати видачу українцям багаторазових віз терміном дії 10 років. Про це повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук, передає УНІАН.

«Ми вже вводимо ці багаторазові візи на 10 років. Ми намагаємося також збільшити пропорцію тих людей, які отримують ці довгострокові візи, на термін дії паспорта», – зазначив посол. Ващук пояснив: якщо паспорт громадянина України дійсний на 10 років, то можна отримати візу на цей період. «Якщо паспорт дійсний на п’ять років, то ви можете отримати візу на п’ять років», – сказав він.

Також Ващук сподівається на підписання та ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі з Україною впродовж 2016 року. «На даному етапі відбувається впорядкування документів, останній переклад, юридичні перевірки, і ми сподіваємося, що протягом наступного року може відбутися і формальне підписання та ратифікація», – зауважив посол. Робочі групи повинні визначити та оцінити, коли угода про зону вільної країни між країнами остаточно може набути чинності.

Нагадаємо, у липні поточного року Україна і Канада підписали документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі. Торговельний представник України Наталія Микольська заявила, що угода про зону вільної торгівлі з Канадою відкриє для українських експортерів 98% ринку цієї країни, включаючи важливі сільськогосподарські і промислові товарні групи.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ