Канада почала видавати українцям багаторазові візи на 10 років

Канада
Канада почала видавати українцям візи на 10 років

Канада вже почала запроваджувати видачу українцям багаторазових віз терміном дії 10 років. Про це повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук, передає УНІАН.

«Ми вже вводимо ці багаторазові візи на 10 років. Ми намагаємося також збільшити пропорцію тих людей, які отримують ці довгострокові візи, на термін дії паспорта», – зазначив посол. Ващук пояснив: якщо паспорт громадянина України дійсний на 10 років, то можна отримати візу на цей період. «Якщо паспорт дійсний на п’ять років, то ви можете отримати візу на п’ять років», – сказав він.

Також Ващук сподівається на підписання та ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі з Україною впродовж 2016 року. «На даному етапі відбувається впорядкування документів, останній переклад, юридичні перевірки, і ми сподіваємося, що протягом наступного року може відбутися і формальне підписання та ратифікація», – зауважив посол. Робочі групи повинні визначити та оцінити, коли угода про зону вільної країни між країнами остаточно може набути чинності.

Нагадаємо, у липні поточного року Україна і Канада підписали документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі. Торговельний представник України Наталія Микольська заявила, що угода про зону вільної торгівлі з Канадою відкриє для українських експортерів 98% ринку цієї країни, включаючи важливі сільськогосподарські і промислові товарні групи.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ