візи
У 2015 році Канада почала видавати українцям багаторазові візи терміном на 10 років

Влада Канади поки що не розглядала проект резолюції про безвізовий режим для українців. Про це повідомили в Посольстві України в Канаді, передає Радіо Свобода.

«Сам факт, що такий проект документу з’явився, є надзвичайно важливим. Поступово накопичується певна кількість ініціатив «знизу», які говорять про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати», – сказав радник Посольства України в Канаді Марко Шевченко.

Як зауважують у Департаменті з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади, Україна наразі не відповідає критеріям для скасування віз.

«Політичні рішення Канади щодо віз ухвалюються на основі окремої оцінки кожної з країн. Департамент з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади продовжує моніторити ситуацію в Україні, однак, Україна нині не відповідає критеріям для скасування віз», – сказала речниця департаменту Ненсі Керон.

Скасувати короткочасні візи українцям для туристичних та бізнесових потреб до Дня незалежності України  запропонували представники Ліберальної партії Канади з провінції Саскачеван. І хоча питання так і не було розглянуто, це був єдиний проект резолюції, що стосувався б однієї країни, наголошує Марко Шевченко.

Нагадаємо, у 2015 році Канада почала видавати українцям багаторазові візи терміном на 10 років.

Читайте: Румунія скасує плату за візи для українців

БЕЗ КОМЕНТАРІВ