Китаянка
Протягом року громадянам Піднебесної видається приблизно 500 тис. різноманітних дозволів на в’їзд

Туристам, студентам та тимчасовим робітникам із Китаю Канада планує спростити процедуру отримання віз. Про це заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, передає Укрінформ.

«Це – найбільший ринок у світі. Китайські туристи під час подорожей Канадою витрачають великі кошти – у середньому 750 доларів на день», – пояснив міністр мотиви рішення.

За його словами, одним із кроків назустріч цій меті має стати збільшення удвічі чи навіть утричі кількості візових центрів у Китаї.

Він додав, що Канада відкрита не лише до туризму, а й до імміграції з Китаю, втім воліла би бачити більш рівномірний розподіл мігрантів по країні.

Особливо це стосується регіонів Торонто та Ванкувера, де велика кількість покупців нерухомості з-за кордону постійно штовхає ціни на житло вгору. «Найменше ми би хотіли, аби кожен іммігрант приїздив або в Торонто, або у Ванкувер», – наголосив урядовець.

Однак він визнав, що уряд не має можливості ставити умови щодо місця проживання постійним резидентам Канади, бо це суперечить Конституції країни.

Зазначимо, що Канада постійно збільшує кількість віз, виданих китайцям. Наразі протягом року громадянам Піднебесної видають приблизно 500 тис. різноманітних дозволів на в’їзд до країни.

Читайте: Польща збільшила на чверть кількість виданих українцям віз

БЕЗ КОМЕНТАРІВ