За словами Маккалума, Україна поки не досягла критеріїв, які Канада застосовує для оцінки придатності до звільнення від віз
За словами Маккалума, Україна не досягла критеріїв, які Канада застосовує для оцінки готовності до скасування віз

Україна наразі не відповідає критеріям, які Канада висуває до країн, що претендують на безвізовий режим. Про це заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, передає Укрінформ.

«Наразі Україна не досягла критеріїв, які Канада застосовує для оцінки придатності до звільнення від віз. Тому міністерство не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України», – пояснив він.

За його словами, візова політика Канади «базується на фактах і жодним чином не пов’язана з політичними чи торговельними угодами».

При цьому він наголосив, що Канада регулярно відслідковує різноманітні показники усіх країн, оцінюючи можливість зміни їхнього візового статусу.

Нагадаємо, приватну електронну петицію з проханням скасувати візи для короткострокових (до 90 днів) поїздок громадян України до Канади подав до федерального парламенту канадієць українського походження Микола Кравець.

За відведений час вона зібрала майже уп’ятеро більше підписів, ніж мінімально необхідно для винесення на розгляд, а також отримала підтримку від 120 депутатів та сенаторів федерального парламенту, які представляють усі чотири основні політичні партії, включно із лідером офіційної опозиції Роною Амброз.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ