[ File # csp7305267, License # 3072403 ] Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php) (c) Can Stock Photo Inc. / viperagp
Канада прийматиме іммігрантів з акцентом на конкретні професії залежно від потреб кожної провінції

Уряд Канади прийме 2017 року до 2 тисяч заявок іммігрантів зі збільшенням їх кількості в наступні роки. Про це повідомляє канадська The Globe and Mail.

Якщо нова програма спрацює добре, то число місць може збільшитися протягом наступних двох років.

Джон МакКаллум, федеральний міністр імміграції, сказав, що імміграційна складова регулюватиметься в основному провінційними урядами і залежатиме від їх конкретних потреб.

«Ми будемо відкриті для різних фахівців, будемо працювати з кожним урядом, щоби розробити план, який підійде для тієї чи іншої провінції з акцентом на конкретні професії», – зазначив він.

Наразі програма є пілотним проектом в Атлантичній Канаді. Згодом вона може стати моделлю для решти країни в майбутні роки.

Ця нова стратегія створена для поліпшення майбутнього регіону та спрямована не лише на збільшення числа іммігрантів, але також на поліпшення інфраструктури, маркетингу регіону на міжнародному рівні та створення робочих місць в області чистої енергії, оскільки Атлантична Канада прагне до розвитку низьковуглецевої економіки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ