Нацрада відмовила телеканалу «112 Україна» у переоформленні цифрових ліцензій

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення перенесла розгляд можливого винесення попереджень телеканалу «112 Україна» на тиждень і відмовила у переоформленні його ліцензій. Про це у четвер 11 червня повідомляється на сайті каналу.

В ході засідання голова Нацради Юрій Артеменко заявив, що «112 Україна» так і не виправив фактичні показники мовлення і продовжує порушувати умови ліцензії. В лютому Нацрада винесла попередження телеканалу за трансляцію програми «Шустер live».

Водночас Національна рада з питань телебачення й радіомовлення продовжила термін дії ліцензії на мовлення телеканалу «Інтер» на 7 років –до 2022-го. Згідно з нею, «Інтер» отримав право продовжити мовлення у своїй мережі, що складається з 389 каналів зв’язку на 24 години на добу.

Нагадаємо, довкола телеканалу «Інтер» зчинився скандал, бо той у новорічну ніч транслював запис святкової програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії, співак Іосіф Кобзон, оголошений в Україні персоною нон ґрата. У цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських «зірок», які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України: Валерії, Олега Газманова, Ніколая Баскова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ