Руслан Кошулинський
Руслан Кошулинський

«Я готовий підтримати Руслана Кошулинського у другому турі виборів міського голови Львова. Попри те, що до самої «Свободи» за час її діяльності у Львівській міській раді є дуже багато запитань, вони все ж здійснили позитивні кроки. Перше – вони провели внутріпартійну люстрацію. Друге – конкретно до Кошулинського, який дуже добре зарекомендував себе на посаді віце-спікера парламенту, а також під час подій на Майдані, а згодом і в АТО, претензій немає». Про це заявив у коментарі львівському виданню Галінфо кандидат на посаду мера Львова Дмитро Добродомов, який здобув 4 позицію в перегонах, отримавши більше 10% підтримки львів’ян.

Добродомов підкреслив: якщо Руслан Кошулинський готовий підтримати наші головні програмні засади щодо проведення відкритих конкурсів на заміщення посад, відкрити рішення виконкому та надати громаді можливість контролювати ці процеси, то він і «Народний контроль» готові його підтримати.

Він також зазначив, що поки не зустрічався з Кошулинським і не обговорював ці питання. Але наголосив, що не підтримуватиме у другому турі Садового, бо до нього – багато запитань, зокрема з приводу того, що 30% у списках «Самопомочі» на цих виборах – це чиновники.

«Депутати повинні здійснювати контроль. Не може чиновник контролювати чиновника. Садовий говорить, що Львів відкритий для світу. Для туристів Львів відкритий, але не для львів’ян, адже за відкритістю роботи виконавчих органів Львів посідає 16-те місце у рейтингу», – зазначив Дмитро Добродомов.

Також читайте: Боєць АТО дасть бій Садовому в другому турі виборів мера та На Львів чекає двобій: Садовий vs Кошулинський

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ