Джон Кейсік
Кандидат у президенти США Джон Кейсік пообіцяв відродити Pink Floyd

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Джон Кейсік вирішив відійти від класики передвиборчих обіцянок. Він заявив, що у разі перемоги на вибора відродить легендарний британський рок-гурт Pink Floyd, передає Gazeta.ua.

«Роджер Вотерс є чудовим музикантом. Я відвідував його шоу The Wall у Пітсбурзі, це було неймовірно. Якщо я стану президентом, я постараюся зробити все, щоби Pink Floyd возз’єдналися і зіграли хоча б пару пісень», – заявив Кейсік.

Як відомо, Pink Floyd – британський прогресив/психоделік-рок-гурт з Кембриджу – був заснований в 1965 році. За всю історію групи в світі продано близько 300 млн. альбомів, не враховуючи сольних робіт учасників.

Роджер Вотерс, засновник гурту, та інші учасники колективу посварилися у 1985 році. Група гастролювала та випускала альбоми без нього, а він розпочав сольні виступи. У 2015 році лідер Pink Floyd Девід Ґілмор оголосив про те, що гурт припиняє існування.

Pink Floyd відомий своїми філософськими текстами, акустичними експериментами, інноваціями в оформленні альбомів і грандіозними шоу. Є одним з найбільш успішних у рок-музиці гуртів, перебуває на сьомому місці в світі за кількістю проданих альбомів.

Останній альбом –The Endless River – був випущений в 2014 році.

Як відомо, найближчі чергові вибори американського президента відбудуться 8 листопада 2016 року.

Читайте: Учасники президентської гонки в США посперечались через Путіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ