Олександр Симчишин
Олександр Симчишин

У другому турі виборів міського голови Хмельницького, за попередніми даними, переміг представник Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Симчишин, за якого проголосували понад 42 тисячі жителів міста, повідомляє інформаційний портал Є.ua.

Водночас, за даними видання, за його опонента-самовисуванця, виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернілевського проголосували понад 27 тисяч виборців. Хмельницька міська виборча комісія наразі завершила приймати виборчу документацію від дільничних виборчих комісій. «Чи оголосять саме сьогодні результати виборів другого туру мерських перегонів – невідомо. За словами голови міської виборчої комісії Віктора Квасницького, у комісії є час до 20 листопада. Втім, зараз комісія пішла на технічну перерву, вже після якої, не виключено, що оголосять попередні результати виборів», – пише видання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Івано-Франківську, згідно з протоколами дільничних виборчих комісій, перемогу на виборах міського голови здобув представник ВО «Свобода» Руслан Марцінків.

Нагадаємо, за результатами 100% протоколів районних ТВК, чинний очільник столиці Віталій Кличко переміг у другому турі виборів київського міського голови з 392 тис. 614 голосами виборців (66,5%). Суперник Кличка Борислав Береза набрав 197 тис. 844 голоси виборців (33,51%).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ