Поля, що низько звисають, звужують огляд настільки, що годі зазирнути в зошит сусіда по парті

У Китаї вигадали недорогий та ефективний метод боротьби зі списуванням у школах. Освітяни пропонують використовувати капелюхи з газет, пише AsiaOne.

Учителі зробили капелюх із цілих газетних аркушів, в яких вирізали круглі отвори для маківок учнів. Краї, що низько звисають, звужують огляд настільки, що годі зазирнути в зошит сусіда по парті.

Уперше новий метод випробували в середній школі міста Чучжоу. Фото з експериментального класу отримали вірусне поширення в китайських соцмережах.

Експерти зазначають, що у школах стає все важче ловити тих, хто списує, оскільки учні мають у своєму розпорядженні останні досягнення науки і техніки, зокрема безпілотні літальні апарати і шпигунське обладнання.

А 2013 року китайським школяркам заборонили приходити на випускні іспити в бюстгальтерах, адже цю деталь туалету випускниці нерідко використовують, щоби ховати шпаргалки.

До слова, в Індії списують ще більш безцеремонно – місцеві ЗМІ повідомляли про родичів екзаменованих, які розмальовували шпаргалками шкільні стіни і підкидали в класи навчальні посібники. Наприкінці минулого навчального року поліція затримала понад тисячу осіб, які в своєму прагненні допомогти школярам перейшли всі межі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ