Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Взагалі-то, це помічена єврейська особливість – прощатися і не йти. Британцям ж, як відомо, належить зникати швидко і не прощаючись.

Як раптом: «Поспішати з виходом не треба!», – заволали нещодавні лідери руху за втечу з Євросоюзу на чолі з Борисом Джонсоном. Як же так, де пісні й танці тріумфу від перемоги євроскептицизму? І що за єврейські штучки з «поспішати не будемо»? Боря, зізнайся, ти від нас щось приховуєш про своїх батьків?

Ще більш «парадоксально» повелися керівники об’єднаної Європи. Замість сліз і благання «залишся хоч на годинку ще, любий» на адресу одного з економічних і політичних лідерів союзу, холодна зневага: «Ні, якщо йдете – йдіть! Розлучення має відбутися в найкоротші терміни».

Насправді, жодного парадоксу немає. Економічні та політичні результати екзиту Британії будуть відверто і помітно негативними. І проявляться вони тим швидше, чим більш стрімким буде розлучення. А значить, авантюристам-політикам, які цей лохотрон затіяли, доведеться повною мірою відчути його плоди. Ось вони і намагаються затягнути процес –поки або шах, або віслюк НЕ здохнуть. Європейці ж, розуміючи це, тиснуть в протилежну сторону, щоби зробити своїх вчорашніх палких опонентів найбільш гарячими (нехай і прихованими) союзниками і зберегти союз «ез із».

Тож, вважаю, жодні точки над «i» там поки не поставлені.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ