Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Прочитав, що Росія перекинула у Нагірний Карабах свої ракети.  А тоді почув, як російський психолог і публіцист Леонід Радзіховський, коментуючи НТВшний прорив каналізації на адресу опозиціонера Михайла Касьянова, сказав, що не розуміє —  чому саме зараз?

А інші не наздоганяють, з якого дива раптом так загострилася ситуація в нафтогазовому комплексі. Скажіть, а ви не допускаєте  —  що це і є зусилля, аби відвернути увагу «лоховати» від анонсованих матеріалів про ВВХ, які мають бути оприлюднені сьогодні ввечері?

Хтось назве мене конспірологом і, можливо, матиме рацію. Але лише дайте собі відповідь на запитання: чи можуть кремлівсько-луб’янські «рєбятішки», які мислять і оцінюють світ виключно в категоріях спецоперацій і знають про швидку публікацію якогось забійного компромату на Володимира Путіна (а застережень було достатньо) — не спробувавши мінімізувати збиток?

І роблять вони це в звичному стилі. Так само, коли підривали будинки в Москві — аби підняти на порядок рейтинґ плешивого чмошника-мочителя у сортирах.

Тим паче, що план стосовно Нагірного Карабаху, як ми розуміємо, давно вже припадав пилом у сейфі.

Малюнок київського карикатуриста Олега Смаля
Малюнок київського карикатуриста Олега Смаля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ