Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Вибачте мене за бурчання, але я не відчуваю захоплення з приводу французького викриття професійних прийомів «Кисельов-стайл». При всій повазі до дотепної та професійної роботи французьких журналістів, матеріал не залишає враження, що мова йде не про недобросовісність одного учасника «РашаТВ», а про системний цілеспрямований руйнівний пропагандистський вплив на розум багатьох мільйонів людей.

Викривати цю пропаганду також слід системно – не на рівні виділення фальсифікацій в одному або парі сюжетів, а показуючи їх як основний і цілком «пересічний» метод роботи російської пропаганди. Будь-які наведені ними факти повинні сприйматися як свідомо брехливі та такі, що не мають жодного зв’язку з дійсністю – приблизно так, як весь світ сприймає «інформацію» північнокорейських ЗМІ.

І я не кажу тут про жодну «контрпропаганду» – мені цього лайна вистачило у молоді журналістські роки. Мова про донесення правдивої картини в її повноті та з достатнім рівнем узагальнення. Просто ми, як ніхто в світі, добре уявляємо, що правду «чекістанскіє» медіа показують не частіше, ніж поламані годинники правильний час. Що їх журналістика танцює не від фактів, а від завдань заздалегідь спланованих спецоперацій. Коли це зрозуміють і європейці, особливо, рядові, історії про «повстанців», «громадянську війну в України» та інша єресь зникнуть з лексикону їхних політиків. І світ набагато чіткіше усвідомлюватиме, що ми в Україні боремося із загальною для нас усіх і дуже серйозною загрозою.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ