Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Я завжди виступав проти зняття депутатської недоторканності, вважаючи гасла щодо її зняття небезпечним популізмом. «Небезпечним» тому, що з нашою нікчемною правоохоронною та судовою системами надто вже легко буде перетворити це у зброю політичної розправи і позбавити певних виборців представництва у вищому законодавчому органі країни.

Події останнього часу показують ще один негативний бік цього «лохотрону» (бо в реальності ніхто недоторканність не зніме – депутатам важливий лише показовий процес боротьби).

Так ось, поки він триває, у найдорожчих обранців є прекрасний привід не ухвалювати реально важливу норму – обмежити пересування народних депутатів, щодо яких є звернення Генпрокурора до ВР про зняття недоторканності і притягнення до відповідальності – до розгляду питання в парламенті.

Тому під політичну тріскотню про «зняття недоторканності» Клюєви-Онищенки продовжують на абсолютно законних підставах неспішно і вальяжно пакувати речі та їхати подалі від українського правосуддя з усім накраденим.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ