Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Смішно вже дивитися на потуги Саакашвілі зберегтися в обоймі світової політики, виставляючи себе «головним ворогом Путіна». Так, колись ти його і справді сильно дратував і, напевно, він виношував якісь мстиві плани щодо тебе. Але сьогодні це в минулому.

Ні, милий, не через тебе Путін втратив місце у «вісімці», отримав абсолютно згубні санкції і, як результат, наймогутнішу кризу, купу антиросійських резолюцій і виразну перспективу Ґааги та інших міжнародних судів. А через Порошенка, Яценюка і Турчинова з Аваковим. Тому всі розкриті методички російських кротів містять приписи мочити саме цих людей, а не тебе, балакучого клоуна. Більш того, до тих пір, поки ти сам це робиш (мочиш українську владу), тобі завжди знайдеться почесні час і місце на каналах, які прямо або побічно контролюються Москвою – Інтер, 112, NewsOne.

І щодо Шатунів. Я не експерт і не можу сказати, наскільки автентичні представлені хакерами матеріали. Але потрібно бути закінченим дебілом, щоб щиро вважати, що ФСБ не реалізує тут план розхитування політичної ситуації на тлі економічних труднощів України. Саме заради цього введено фактичне ембарґо на українські товари, що скоротило на чверть наш експорт. І немає сумніву, що навіть якщо ситуацію не вдасться розхитати до повного обвалення владної вертикалі, на першому етапі Путіна цілком влаштують дострокові вибори і формування в новообраному парламенті коаліції, основою якої будуть дуже здатні домовлятися (для нього) Оппоблок і «Батьківщина» (а саме вони посиляться найбільш). Це настільки очевидно і підтверджується соціологією, що має бути зрозуміло будь-якій розсудливій людині.

Багато хто запитує, чому я так змінився щодо Міші, адже в нульові був його дуже відданим шанувальником, та і прихід в українську політику привітав з надією. Знаєте, мене просто не можна відносити до людей, які «раз повіривши, ніякої розумової роботи більше не здійснюють» (с). На моє переконання, Саакашвілі-реформатор вийшов у тираж. Залишився політикан, який в умовах гігантської путінської спецоперації проти України грає (об’єктивно) роль далеко не позитивну.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ