Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

От чого вже точно не може пробачити корпорація синьомундирних клептоманів — то це «зради». Вони готові навіть дупою ризикнути, щоби покарати «зрадників», які пішли проти своїх.

З першого дня, коли почалися дії Генінспекції проти «діамантових прокурорів», уся прокурорська братія лише тим і займалася, що порушувала справи та проводила перевірки щодо невеликої групи людей всередині системи, які навіщось повірили — що в країні можливі зміни, й пішли за своїм керівником Давидом Сакварелідзе.

Так, на перших порах, коли до теми було привернуто увагу громадськості, нам ще вдавалося їх якось відстояти — особливо, якщо втручався президент. Вийшло навіть погнати с**ною мітлою першого заступника генпрокурора Володимира Гузира, який на тому етапі видавався уособленням гепеушного негативу.

Але ми поверталися до своїх справ, президент — до своїх, а Шокін з помічничками продовжували методично знищувати «баламутів». І, схоже, нинішній в.о. — Юрій Севрук — таки доводить до успішного фіналу справу, розпочату його наставником Гузирем. Весь склад Генінспекції — уже за штатом. А «специ» з Різницької ретельно вишукують причини залишити їх і геть за бортом.

Сьогодні співробітників Сакварелідзе викликали за дорученням Севрука до Служби внутрішньої безпеки розпитати стосовно… фотографій у купальниках, які вони розмістили в соцмережах. Ось вона, найстрашніша проблема Генпрокуратури — фото в купальниках! Кажуть, дівчата послали цих покидьків із потішної інквізиції до відповідної матері.

Вдумайтеся: з усієї прокурорської братії, яка чи не зі стовідсотковим успіхом пройшла так звану «атестацію», знайшлося лише лічена кількість непридатних для роботи людей. Дивним чином до цієї групи найменш професійних і аморальних прокурорів увійшли саме співробітники Генінспекціі, очолюваної Сакварелідзе.

А Севрук — людина, що здійснювала як до, так і під час Майдану нагляд за органами внутрішніх справ і не знаходила в їхній діяльності нічого протизаконного — виконує обов’язки генпрокурора. І дотоптує навіть ті мізерні паростки змін, які там колись випадково з’явилися.

Убийте мене, якщо я розумію, як це допускає президент Петро Порошенко. Адже за все це запитають, у результаті, з нього.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ