Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Глави МЗС країн Євросоюзу одноголосно схвалили п’ять керівних принципів побудови відносин із Росією. Першим пунктом там ідеться про повернення Криму та цілковиту імплементацію Мінських угод.

Сам факт ухвалення окремих принципів співіснування ЄС із якоїсь однією країною, не кажучи вже про найжорстокіші формулювання, — безпрецедентний.

Немає жодного сумніву, що він безпосередньо пов’язаний із заявою польського міністра оборони про теракт 2010 року під Смоленськом. Той, хто оскаржить це — мовляв, Росію там прямо не назвали, просто не розуміє — що після оголошення Кремля винним у знищенні президента європейської країни та всього її військово-політичного керівництва неминуче довелося б оголосити Росії війну. А на це мало хто в Європі готовий.

Зверніть увагу, як методично перевіряв Путлер на вошивість західні країни.

Спочатку просто порушував всі підписані раніше угоди про виведення військ із Грузії та Молдови — нуль реакції. Потім відкрито окупував Самачабло (і Абхазію під шумок) — європейці зайняли абсолютно проститутську позицію. Потім відключив узимку від газу кілька країн Європи — Захід звинуватив Україну. Потім збив літак із польським керівництвом — і світ покірно вдав, що повірив у версію аварії.

Чи дивно після всього, що ВВХ так сміливо поліз в Україну? Тим паче, що Джорджа Буша давно змінив в Білому домі голуб миру Обама? Анітрохи! Правда, тут, як знаємо, Акелла прорахувався. І ситуація повертається якимось зовсім уже неприємним для нього фіаско — в тому числі й у Сирії. Хоча тут, можливо, є зв’язок із іншими терактами — у Туреччині. Та й спроб тиску через маси біженців Європа, здається, терпіти довше не готова. Як і безчинства пропаганди.

Сподіваюся, під фашистським режимом Путіна незабаром горітиме земля.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ