Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

В українському фейсбуці (навіть всередині одного табору) не було ще політичного явища, щодо якого не прозвучало б двох протилежних точок зору. Найчастіше ж їх набагато більше – в пику Арістотелю та логічному закону «виключеного третього».

Не минула чаша сія і «ювілейнонезалежного» параду. Спочатку з’явилися люди, яких «задрали всі ці порошенки-полтораки-муженки» зі своїми показушними совково-північнокорейськими демонстраціями уявної бойової потужності, що завдають непоправної шкоди дорожньому покриттю. Потім над першими грізно нависли справжні патріоти, недвозначно натякнувши, що неприязнь до параду у тих викликана виключно підсвідомою мрією про російські танки на Хрещатику. Та й взагалі, всі противники параду військового є прихильниками гей-параду – і зовсім не з любові до гуманістичних цінностей, а, навпаки, з чисто егоїстичних мотивів.

На третій день з’явилися вже й справжні філософи, які поєднують шльопання по попі з погладжуванням по голівоньці представників обох перших команд. З огляду на те, що до параду ще залишилася пара-трійка днів, прогнозую появу, як мінімум, ще одного поверху мудреців, які оголосять нетямущими третю категорію. Загалом, типовий «срач, який влаштував Джек».

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ