Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

У дечому я мав рацію. Відразу після викрадення Наді передбачив, що історія її ще потрапить на перші сторінки світових видань. Надто вже тема для західних ЗМІ «смачна» — молода красива жінка, пілот, у полоні в жорстокого ворога…

Але в головному я помилився — вважаючи, що всі ці обставини плюс очевидна абсурдність звинувачення компрометують Путіна, ставлять у вразливе становище і змусять пошкодувати про провальний пропагандистський захід. Насправді, в його системі координат усе навпаки. Саме її героїзм, харизма, зовнішня привабливість і, що головне, відверта невинуватість викликають до неї таку серйозну симпатію в світі — що вона стає безцінною заручницею. І виторгувати за неї тепер можна дуже багато чого.

Непоправної шкоди престижу Петра Порошенка він уже завдав, зробивши його (за допомогою своїх агентів і цінних горластих українських ідіотів) головним винуватим за Надіне ув’язнення. Тепер буде нагинати західних лідерів. Думаю, зараз він серйозно зважує — кому її смерть завдасть більшої шкоди. І діятиме виходячи з цього рішення.

Так що, як тонко зауважив Барак Хусейнович Обама у останньому інтерв’ю, не такий уже Володимир Путін і дурень. Ну, тобто, за людськими мірками, зважаючи на непоправну шкоду, якої він завдає своїй країні, — дурень, звісно. А ось серед канібалів він напевно — в авторитеті.

Надія Савченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ