Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогерХотів би повністю солідаризуватися з Юлією Володимирівною в твердженні, що кримінальне провадження проти Онищенка має замовний характер. З невеликим уточненням: в суспільстві майже все так чи інакше має замовний характер – питання лише у тому, хто цей замовник?

Наприклад, коли пані Тимошенко під видом боротьби за зниження тарифів для населення тисне на уряд, щоби той знизив вартість користування надрами (всенародним, зауважте, надбанням), то замовником цієї справи, очевидно, є все той же пан Онищенко, а також пани Фірташ, Могилевич, Данилов з «Батьківщини» та інші чесні люди, які ці загальнонародні надра індивідуально експлуатують.

Або коли все та ж пані Тимошенко під все тим же чудовим приводом турботи про населення встановила свого часу мізерну ціну на продаж українського газу, то держкомпанії змушені були обмежити видобуток лише газом з найнижчою операційною собівартістю. В результаті, дорожчий та нетрадиційний видобуток не розвивався взагалі. Таким чином, оскільки витрачати по 100-150 баків на власний нетрадиційний газ нам було дорого (за умови найбільших розвіданих запасів у Європі), то ми кілька років докуповували його по 300-400 у найкращого друга українців товариша Путіна. І навряд чи хтось тут може засумніватися, хто був замовником цієї справи.

Що ж стосується пана Онищенка, то його справу замовив Генпрокуратурі український народ. Уже хоча б через те, що компанії пана Онищенка винні бюджету мільярди гривень податків, до яких сам пан Онищенко, як і його підшефна пані Тимошенко, звик ставитися зі зневагою. Загалом, шановній очільниці фракції Б у Верховній Раді доведеться почати звикати до нових реалій. Бо замовник справи Онищенка давно вже передав правоохоронцям масу інших подібних замовлень.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ