Карл Волох: Завдяки критиці Порошенка Саакашвілі може заслужити любов російського фюрера

Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

Якщо відкинути емоційні оцінки чергових маніпуляцій громадською думкою, то коротко ситуація з позбавленням українського громадянства така. Дійсно, в Україні не існує механізму позбавлення громадянства людей, які отримали його автоматично за фактом народження або проживання в країні на момент ухвалення закону про громадянство. А ось ті, хто отримав його, перебуваючи в той момент громадянином іншої країни (наприклад, на підставі президентського указу), можуть громадянства позбутися, якщо в суді указ буде скасований. Підстава? Для прикладу, якщо здобувач приховав від держорганів України істотну інформацію або вказав якісь завідомо неправдиві відомості (скажімо, про судимості в іншій країні). Я не знаю, про яке саме порушення у випадку Саакашвілі йде мова, але якщо позов до адмінсуду і справді спрямований, то його (порушення), напевно, знайшли.

Думаю, Порошенко розраховував, що Міша цю обставину бере до уваги, будуючи свою політичну кар’єру в Україні. Але Голем, як нерідко буває, вийшов з-під контролю. За що і буде, імовірно, покараний уповноваженими державними органами. І прив’язувати до цього Кононенка-Грановського, вдаючи, що мова йде про якесь жахливе беззаконня – банальна балаканина. Втім, не перша і не остання в кар’єрі екс-губернатора.

П.С. До речі, зверніть увагу, як змінили своє ставлення до Саакашвілі чекістанські медіа. Деяка іронія, звичайно, залишилася. А ось ненависті останнім часом наче й не було. Бо вся ненависть спрямована на Порошенка, і в тій мірі, в якій Саакашвілі йому опонує, цілком ще може стати любим серцю росіянського фюрера.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ