Карл Волох
Карл Волох, бізнесмен, громадський активіст, блогер

За підсумками двох останніх візитів до Генпрокуратури та зустрічі з Луценком.

  1. Жодна установа країни не працює зараз в режимі, схожому з ГПУ. Це мав бути луценківський рівень пасіонарності, щоби всі в конторі так швидко зрозуміли, що так як було, вже не буде, і побігли пропонувати всі можливі варіанти, щоби дати необхідний новому керівнику результат.
  2. У найближчі дні стануть відомі дуже несподівані прізвища на деякі ключові посади в ГПУ.
  3. Найбільшим ударом для нового генерального стало знайомство зі станом слідства щодо найбільш резонансних справ. Нерідко там банально порожньо. Тобто втрачені докази, обірвані ланцюжки, що ведуть до накрадених мільярдів. І немає жодних гарантій, що це вдасться відновити.
  4. Не сумнівайтеся, що незабаром ми почуємо масу критики з приводу «непрофесійних», «необдуманих» та інших «не» дій нового прокурора, втрати ним «найбільш кваліфікованих» співробітників. І джерелом цієї критики будуть ті самі високопрофесійні пі****си, які за два роки примудрилися не просто не довести до логічного завершення слідства щодо абсолютно очевидних масштабних злочинів, але й нерідко навмисне їх розвалити, вдало перерозподіливши частину вкраденого попередніми вельможами на свою користь.
  5. Особисто я вважаю успіх-неуспіх Луценка на посаді головного правоохоронця питанням екзистенційним. Якщо йому не вдасться показати народу хоч якусь подобу справедливості держави, доля нинішньої влади стає проблематичною. А можливо, з огляду на зовнішні обставини, і саме існування цієї держави. Тож, особисто я маю намір підставити плече. Критиків і злостивців і так вистачить.

Джерело: Карл Волох

БЕЗ КОМЕНТАРІВ