«Картка киянина»
«Картка киянина» передбачає можливість користування пільговим посвідченням для безоплатного проїзду у метро

Столичні жителі, які користуються карткою киянина, повинні переоформити її до 1 жовтня. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен» на своїй сторінці у Facebook.

Така необхідність виникла у зв’язку з ліквідацією банку «Хрещатик».

«Міська влада надала піврічний перехідний період жителям столиці для зручного переоформлення картки у будь-якому іншому банку-учаснику проекту «Картка киянина», – зазначається в повідомленні.

Як відомо, «Картка киянина» серед іншого передбачає можливість користування пільговим посвідченням для безоплатного проїзду у метро.

З 1 жовтня безкоштовно користуватись підземкою зможуть лише ті пільговики, які переоформлять свою картку.

Нагадаємо, 5 квітня НБУ визнав банк «Хрещатик» неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію. Тим часом, після банкрутства «Хрещатика» Київводоканал перевів свої рахунки до «Міжнародного інвестиційного банку», що спричинило критику незалежних експертів.

Як відомо, «Міжнародний інвестиційний банк» офіційно належить президенту України Петру Порошенку (60%) і заступникові голови парламентської фракції БПП Ігорю Кононенку (15%). Серед міноритарних акціонерів є діти директора Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна, який займається проблемами банків, що ліквідують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ