Аукціонний дім продає подібні артефакти досить рідко
Аукціонний дім продає подібні артефакти досить рідко

Акварель із зображенням замку Нойшванштайн у Баварії виконана, як зазначено у підписі, до вісімдесятиріччя пана Отто фон Штайнбайса, що належить пензлю Адольфа Гітлера, була продана 20 червня на аукціоні нюрнберзького будинку Auktionshaus Weidler.

З молотка, окрім пейзажу, пішли ще тринадцять акварелей і малюнків, можливим автором яких є Адольф Гітлер, пише dt.ua. Представник будинку Катрін Вайдлер повідомила, що найдорожчою аквареллю стало зображення замку Нойшванштайн у Баварії — її купили за 100 тисяч євро. Проте імена покупців не розголошуються: «Імен покупців назвати не можу, можу сказати лише, що акварель з замком продана в Азію. «Квітковий натюрморт» купили за 73 тисячі євро, покупець — теж з Азії. У цілому на 14 лотів претендувало шість покупців», — сказала співробітниця агентства.

Зазначається, що Auktionshaus Weidler виставляє на торги роботи Гітлера не вперше. У листопаді минулого року була продана акварель 1916 року під назвою «РАГС/Стара ратуша», підписана «А. Гітлер».  Тоді в агентстві заявили, що аукціонний дім продає подібні артефакти досить рідко. Торги проходять у повній відповідності з законодавством, згідно з яким у Німеччині не можна продавати подібні роботи у випадку, якщо на них зображена заборонена нацистська символіка. Нічого подібного на проданих акварелях і малюнках немає. «Інших робіт, підписаних «А. Гітлер», поки у нас більше немає», — розповіла Вайдлер.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ