ГПУ оголосила Каську про підозру в махінаціях зі службовим житлом,
ГПУ оголосила Каську про підозру в махінаціях зі службовим житлом

Екс-заступнику генерального прокурора Віталію Каську вручили ще одну повістку і повідомили про намір узяти його під варту. Про це він заявив після виходу з допиту в Генеральній прокуратурі 13 квітня, передає 112 канал.

«Єдиною метою сьогоднішнього виклику було вручення клопотання про взяття мене під варту. Генпрокуратура дуже хоче запроторити мене у в’язницю», – наголосив Касько.

«Мені вручили ще одну повістку у іншому кримінальному провадженні. Кримінальне правопорушення ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу, перевищення службових повноважень. Якщо я не помиляюся. Повістку вручили на понеділок», – додав він.

Також Касько стверджує, що представники Генеральної прокуратури допитують його з порушенням закону, бо підозру у встановлений законом спосіб йому не вручали.

«Підозра мені не вручалася в установлений законом спосіб, проте Генеральна прокуратура намагається здійснити допит в якості підозрюваного. Ми пояснюємо свою правову позицію, вони, тим не менш, порушення закону продовжують», – сказав він та нагадав, що кримінальне провадження проти нього є політичним замовленням.

«Абсолютне замовлення, пов`язане з моєю позицією під час роботи заступником генерального прокурора у справі «діамантових прокурорів» і взагалі щодо реформування прокуратури. Воно було порушене для того, щоби, по-перше, помститися за ті дії, які нами були ініційовані. А по-друге, щоби продемонструвати прокурорам та й взагалі працівникам правоохоронних органів, що будь-які намагання змінити систему, яка багатьох влаштовує, на жаль, будуть покарані. Це, скажімо так, підґрунтя для цього кримінального провадження», – наголосив Касько.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ГПУ оголосила екс-заступнику генерального прокурора України Віталію Каську підозру в махінаціях зі службовим житлом, зокрема, щодо незаконного заволодіння квартирою у центрі Києва. Сам Касько всі звинувачення заперечує.

Нагадаємо, 15 лютого 2015 року заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив, що звільняє з органів прокуратури через корупцію у відомстві та саботаж його роботи Віктором Шокіним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ