Владислав Каськів
Генпрокуратура передала МЗС для направлення до Панами клопотання щодо екстрадиції Каськіва

Екс-керівника Держагентства з питань залучення інвестиції часів Януковича Владислава Каськіва затримали у Панамі під час спроби в’їхати на територію Коста-Ріки. Про це повідомив заступник генпрокурора України Євген Єнін, передає Громадське.

«Він намагався залишити територію Панами та в’їхати на територію Коста-Ріки. Костаріканська влада відмовила йому у в’їзді. А панамські колеги звернули увагу на те, що навпроти прізвища Каськіва стоїть так звана червона картка Інтерполу», – сказав він.

Україна вже звернулася до панамської влади із запитом на екстрадицію Каськіва і простить обрати для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період розгляду цього запиту.

Нагадаємо, 18 серпня Генпрокурор Юрій Луценко повідомив про затримання на території Республіки Панама Каськіва за розкрадання та інші службові злочини.

25 березня глава МВС Арсен Аваков заявив, що Каськіва оголошено в розшук.

Він є фігурантом кількох кримінальних проваджень. 2012 року він підписав угоду на один мільярд доларів з іспанською кампанією Gas Natural щодо інвестицій в LNG-термінал в Україні. Пізніше іспанська сторона заявила, що не знає людину, яка від їхнього імені підписала контракт. З’ясувалося, що це лижний інструктор.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ