Каськів опублікував фото, на якому він стоїть поруч з поліцейським і зі свіжим, за його словами, номером панамської газети
Каськів опублікував фото, як він стоїть поруч із полісменом зі свіжим, за його словами, номером панамської газети

Екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів Януковича Владислав Каськів заявив, що його не затримували і не заарештовували. Про це він написав у блозі Української правди.

«Вже декілька днів спостерігаю за спробами різних офіційних осіб пояснити ляп з повідомленням про мій арешт в Панамі. Не затягуючи інтригу, повідомляю: нічого з того, що було сказано офіційними особами України, не відповідає дійсності: мене ніде не затримували і, тим більше, ніколи не арештовували ані в Панамі, ані будь-де ще», – зазначив Каськів.

Він додав, що щодо нього також немає картки «Інтерполу» і опублікував фото, як він стоїть поруч з полісменом і зі свіжим, за його словами, номером панамської газети.

Крім того, він опублікував документ, суть якого, за словами Каськіва, полягає в тому, що панамська міграційна служба запросила його «на співбесіду для з’ясування міграційного статусу під час перетину кордону з Коста-Рікою», куди він планував поїхати з друзями і сім’єю.

Нагадаємо, 18 серпня генпрокурор України Юрій Луценко повідомив про затримання на території Республіки Панама Владислава Каськіва за розкрадання та інші службові злочини.

Заступник генпрокурора України Євген Єнін розповів, що Каськіва затримали під час спроби в’їхати на територію Коста-Ріки.

Генпрокуратура передала МЗС для направлення до Панами клопотання щодо екстрадиції Каськіва.

25 березня глава МВС Арсен Аваков заявив, що Каськіва оголосили у розшук.

Каськів є фігурантом кількох кримінальних проваджень. У 2012 році він, як очільник Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, підписав угоду на 1 мільярд доларів з іспанською кампанією Gas Natural щодо інвестицій в LNG-термінал в Україні. Пізніше іспанська сторона заявила, що не знає людину, яка від їхнього імені підписала контракт. З’ясувалося, що цю людину звуть Хорді Сарда Бонвехі і він є лижним інструктором.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ