Касько
Віталій Касько показав нову повістку, якою його викликають на допит

Колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська викликають на допит у новому кримінальному провадженні. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема,Каська підозрюють у перешкоджанні розслідування вбивств на Майдані.

«Вистава продовжується. Сьогодні іду на черговий допит в прокуратуру, але вже по іншому кримінальному провадженню. Що це за провадження і яке я маю відношення до нього – загадка. Підозрюю, що ГПУ вигадує їх на ходу, щоби не випускати мене з поля зору», – написав Касько та опублікував фото повістки.

13015584_248403575509094_6299169740990177569_n

Допит проведе слідчий в особливо важливих справах Козюра.

Тим часом в.о. генпрокурора Юрій Севрук заявив, що у Генпрокуратурі зникла частина документів про отримання прокурорами відомства службових квартир.

«Частина документів щодо отримання службових квартир зникла. Тому була організована службова перевірка у Києві», – сказав він.

При цьому Севрук заявив, що ГПУ планує ініціювати кримінальні провадження про незаконність отримання таких квартир деякими співробітниками.

Читайте: Суд відмовився брати Каська під варту

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 квітня ГПУ оголосила екс-заступнику генерального прокурора України Віталію Каську підозру в махінаціях зі службовим житлом, зокрема, незаконним заволодінням квартирою у центрі Києва. Сам Касько всі звинувачення заперечує.

Нагадаємо, 15 лютого 2015 року заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив, що звільняється з органів прокуратури через корупцію у відомстві та саботаж його роботи Віктором Шокіним.

Читайте: Касько розповів, звідки у нього квартири

БЕЗ КОМЕНТАРІВ