Екс-заступник Генерального прокурора України Віталій Касько
Екс-заступник Генерального прокурора України Віталій Касько

ГПУ оголосила екс-заступнику Генерального прокурора України Віталію Каську підозру в махінаціях зі службовим житлом, зокрема, щодо незаконного заволодіння квартирою у центрі Києва. Сам Касько всі звинувачення заперечує, передає УНН.

Генпрокуратура підозрює Віталія Каська у «шахрайстві» та махінації з отриманням державного житла.

«Касько на посаді в органах прокуратури допустив двічі отримав державну квартиру. Отримавши в перший раз квартиру, він прописав туди свою маму, а сам виписався. Його мама приватизувала помешкання, а Касько через деякий час подав документи на отримання службового житла. При цьому він зазначив, що мешкає разом із мамою, дідусем та іншими особами, які є безхатченками. Незважаючи на те, що мама приватизувала дві квартири, він зазначив, що мама – безхатченко», – повідомив Куценко.

Куценко каже, що після цього Віталій Касько отримав нове житло площею 130 квадратних метрів в центрі Києва. Звільнився з прокуратури і подав документи на приватизацію.

Як відомо, після звільнення з прокуратури з 16 лютого Віталій Касько займається адвокатською практикою. Відповідно до норм Кримінального процесуального кодексу, адвокатові можуть повідомити про підозру лише генпрокурор, його заступник або прокурор області.

«Ми цієї норми дотрималися. Підозру підписав один із заступників генерального прокурора», – повідомив Куценко.

Касько заявив, що інформація про махінації зі службовим житлом є неправдивою.

«Усе, що написано в тих документах, які намагалися мені вручити, не відповідає дійсності», – заявив він.

Зазначимо, що за інформацією прес-служби ГПУ, Касько за допомогою підроблених документів заволодів службовою квартирою площею 155 м кв., що розташована в будинку на бульварі Дружби Народів у Києві. Її ринкова вартість на момент отримання становила 1,8 млн. грн.. Цим, як заявляє ГПУ, Віталій Касько спричинив шкоду державним інтересам в особливо великих розмірах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 лютого 2015 року заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив, що звільняє з органів прокуратури через корупцію у відомстві та саботаж його роботи Віктором Шокіним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ