Церква пообіцяла, що виборці Клінтон потраплять до пекла
Церква пообіцяла, що виборці Клінтон потраплять до пекла

Католицька церква Сан-Дієго, штат Каліфорнія, розіслала лист парафіянам, в якому йдеться про те,  особи, які проголосують за Демократичну партію на виборах, горітимуть у пеклі – передає Дождь.

«16 жовтня до інформаційного листа від Католицької церкви непорочного зачаття була прикріплена пам’ятка про законодавчої політики демократів – підтримку абортів, одностатевих шлюбів, евтаназії, клонування людей і досліджень стовбурових клітин ембріонів. За заявою церкви, політики, які підтримують ці ініціативи, і їх послідовники будуть піддані «вічним мукам», − ідеться в повідомленні.

«Голосувати за демократів – смертний гріх. Відразу після смерті душі тих, хто помер в смертному гріху, відправляються в пекло», − зазначено в документі.

До того ж, 30 жовтня парафіяни церкви отримали нове повідомлення: «Диявол працює з допомогою колишнього Держсекретаря Ґілларі Клінтон».

У листі була приведена вирвана з контексту цитата виступу кандидата від демократів 2015 року, з якої випливало, що Клінтон нібито закликала віруючих відмовитися від релігії і виступити на підтримку абортів.

Щоправда, насправді Клінтон говорила про те, що духовні погляди заважають дівчатам отримувати освіту і працювати, так як вони не можуть зробити аборт. Тим не менше, єпископ Роберт Макелрой, виступаючи 1 листопада в Центрі католицької думки і культури в Університеті Сан-Дієго, заявив, що Церква і релігійні діячі не мають втручатися у хід президентських виборів у США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ