Влада Казахстану погодилася змінити статус Криму в підручниках
Влада Казахстану погодилася змінити статус Криму в підручниках

Міністерство освіти і науки Казахстану зобов’язало видавництво «Мектеп» внести зміни в підручники географії «з російським Кримом». Про це повідомляє Tengrinews.kz з посиланням на прес-службу відомства.

Комітет з контролю у сфері освіти та науки міністерства провів засідання Республіканської комісії з підручниками у зв’язку з нотою протесту з боку України.

Згідно з повідомленням, комісія прийшла до висновку, що в підручниках був викладений фактологічний матеріал без оціночних суджень, однак не були використані всі факти, зокрема, не висвітлена в повній мірі офіційна позиція Казахстану, а також позиція світової спільноти.

За підсумками обговорення було ухвалено рішення зобов’язати видавництво внести коригування в підручники з урахуванням висловлених зауважень.

Також науково-практичному центру «Підручник» доручили посилити роботу з експертизи підручників, зокрема, у політологічній її частини, а Комітету з контролю у сфері освіти і науки – винести догану керівництву цього центру.

Як відомо, раніше посольство України звернулося з нотою протесту до казахстанського МЗС у зв’язку з тим, що у підручниках український Крим визнається частиною Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ