Яценюк
Адвокат оприлюднив подробиці «участі» Яценюка в Чеченській війні

Адвокат українця Миколи Карпюка, якого в РФ утримують у в’язниці, повідомив подробиці справи, в який згадується про нібито участь прем’єра Арсенія Яценюка в Чеченській війні. Відповідний уривок із кримінальної справи захисник Ілля Новіков навів на своїй сторінці Facebook.

«Читаю матеріали справи Карпюка і Клиха. Ось вам казка на ніч. Заодно вітаю всіх українців із Днем захисника і тим, що у них такий бойовий прем’єр, куди там Нетаньяху», – написав Новіков. «Особисто Клихом в цьому бою було вбито 4 військовослужбовців. Він бачив, як після його пострілів солдати падали на землю і не подавали ознак життя. У цьому бою йому запам’ятався Яценюк Арсеній Петрович, який теж стріляв з автомата «Калашникова», зробив близько десяти пострілів у російських військовослужбовців. Убив той когось чи ні, він не бачив», – йдеться в матеріалах справи.

«У цьому бою ще запам’ятався момент, постійне переміщення Яценюка з однієї вогневої точки на іншу. Всі там займали позицію, а той бігав. На голові в Яценюка була військова каска, вона ще чимось була обмотана, чи то светром, чи ще чимось, всередині ще щось було. Він побоювався за своє життя», – йдеться в матеріалах справи. «Після бою Яценюк часто був серед журналістів, багато позував, фотографувався, давав інтерв’ю. В їхньому загоні Яценюк перебував приблизно до 4-5 січня 1995 року, а потім через Грузію поїхав до Києва разом з якимись журналістами. Більше Яценюка на території Ічкерії – Чеченской Республіки він не бачив», – йдеться в матеріалах справи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російські слідчі офіційно заявляють, що прем’єр Арсеній Яценюк воював у Чечні проти військ РФ. Про це стало відомо із обвинувального акта українцям Миколі Карпюку та Станіславу Клиху, який оприлюднив їхній адвокат Ілля Новіков.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ