site-internet-slider-01
«Французька весна» у Києві розпочнеться 2 квітня

Фестиваль франкофонії  «Французька весна» стартує 2 квітня на Європейській площі у Києві. Цей захід буде вже тринадцятим за ліком, передає 5 канал.

Цьогоріч, як і в попередні роки, на киян чекає видовищне вуличне дійство. На фасад Українського дому французькі митці запустять відеопроекцію про мандрівку двох казкових істот у пошуках весни. Перфоменс відбуватиметься під живий супровід молодіжної українського гурту «Дах Дотерс».

«Щороку ми стараємося здивувати українців ще більше. Цьогорічне вуличне шоу, яке відкриватиме «Французьку весну», це свято для всієї сім’ї. Глядачі зможуть разом із нашими персонажами остаточно розпрощатися з зимою і увійти у весну, що особливо актуально сьогодні, коли за вікном сніг», – розповів виконавчий директор Французького інституту в Києві Матьє Арден.

А впродовж квітня під час «Французької весни» відбудеться кілька десятків культурно-мистецьких подій: від новинок французького кіно і театру –  до розписів київських будинків та кулінарних майстер-класів від французів.

Цьогоріч фестиваль охопить, окрім Києва, ще шість українських міст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ