Барак Обама
Барак Обама

Кілька кенійських породіль вирішили назвати своїх дітей на честь Президента США Барака Обами. А двоє малюків дістали зовсім уже екзотичні імена… на честь лайнера господаря Білого дому – Air Force One, пишуть fakty.ictv.

Повне ПІБ одного з них – AirForceOne Barack Obama, для іншого новонародженого «Борт номер один» є і іменем і прізвищем. Мати останнього Люсі Атіено пояснила свій вибір імені так: «Мені розповіли, що це найкращий літак, бо ним послуговується дуже впливовий американський лідер, теж кенієць».

Малюки народилися в місті Кісуму на заході країни. Ще трьом кенійським новонародженим також дали імена, пов’язані з сім’єю глави адміністрації Сполучених Штатів: там з’явилися Мішель (так звуть «першу леді» Америки), Малія (ім’я його старшої дочки) Саша і Малія (комбінація імен обох дочок президентського подружжя). У селі Коґело, де живуть родичі глави Білого дому по батьківській лінії, дітей вже протягом декількох років часто називають на честь Обами.

Зазначимо, президент США 24 липня розпочав візит до Кенії, де, зокрема, за вечерею поспілкувався зі своєю ріднею. Серед них була і зведена сестра американського президента Аума Обама, а також літня жінка, «мама Сара», яка була мачухою його покійного батька і яку Обама, звертаючись до неї, називав «бабусею».

Читайте: Мішель Обама стала редакторкою глянцевого журналу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ