Путін
У Керчі замалювали портрет Путіна

Керч позбавилась останнього в місті «Путіна». На місці пропагандистського графіті із зображенням хазяїна Кремля, який крокує кримськими просторами, залишаючи за собою античні руїни, тепер – помаранчевий прямокутник, передає місцевий сайт Kerch.com.

Цьому рішенню місцевої влади передувала активізація місцевих арт-партизанів. Минулого тижня ватажок окупаційної адміністрації Криму Аксьонов повідомив про нібито затримання двох студентів, на яких поклали відповідповідальність за систематичне «псування» портретів Путіна у місті. У відповідь на це вночі після арешту останньому в місті Путіну домалювали бандитську маску. Графіті було на стіні колишнього літнього театру на набережній.

2
На місці графіті з хазяїном Кремля тепер – помаранчевий прямокутник

Напередодні ж, вранці 24 листопада, невідомі в окупованому Росією Криму зробили цілу серію викривальних написів із нецензурними характеристиками керманича держави-окупанта, повідомляє «Керч.ФМ». Написи прикрасили увесь чималенький паркан Керченської філії ГУП «Вода Криму». Працівники водоканалу намагались змити написи протягом усього дня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями в окупованому Сімферополі, попри режим економії електроенергії, продовжували підсвічувати банер із зображенням Президента Росії Владіміра Путіна.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ