телефон
У Керчі відключили телефони

Керч залишилася без телефонного зв’язку, повідомляє Крим.Реалії. Зранку абоненти вишикувалися в черги біля відділень «Кримтелекому», щоби з’ясувати причину відключення й сплатити заборгованість.

За словами співробітників компанії, стаціонарні телефони в місті відключили у зв’язку з необхідністю переоформлення договорів. І навіть сплативши заборгованість, тим, у кого вона є, зв’язок не відновлять до переоформлення документів. У результаті, черги утворилися також біля головного відділення «Кримтелекому». Люди скаржаться на «бюрократію» та обурюються тим, що змушені сидіти не лише без світла, але й без телефонного зв’язку. Багатьох обурив той факт, що зв’язок відключили без попередження.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 вересня кримські татари разом з активістами «Правого сектора», «Самооборони» та інших організацій почали блокаду  вантажного транспорту в Крим з вимогами до окупаційної влади звільнити політв’язнів, надати доступ на півострів правозахисникам і припинити переслідування кримських татар. З 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області.

Читайте: Кримські татари погрожують заблокувати Керченську протоку

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ