Керчан просять скинутися на пам'ятник окупантам
У Керчі може з’витися пам’ятник «ввічливим людям»

«Влада» анексованого Криму проводить благодійний збір коштів на встановлення пам’ятника «Ввічливим людям» – солдатам і офіцерам російської армії». Мешканці Керчі до ідеї поставилися із сарказмом, передає Керчь.ФМ.

«Завдяки професійній роботі «ввічливих людей» в період знаменних для півострова подій в лютому – березні 2014 року на вулицях міст зберігався порядок. Для кримчан вони стали гарантом миру і стабільності», – переконує прес-служба колабораціоністів в окупованому місті.

Гроші на установку статуї просять перерахувати в «кримську регіональну організацію Загальноросійської громадської організації інвалідів війни в Афганістані та військової травми – «Інваліди війни».

Судячи з коментарів до повідомлення, самі мешканці Керчі від пропозиції окупантів не у захваті. Декого занепокоїло національне питання: «А чому на пам’ятнику обличчя слов’янське??? Були ж чукчі», – пише один з коментаторів.

«У нас в Керчі «Ввічливі люди» були бурятської зовнішності… нехай буряти і збирають…», – зазначає інший мешканець міста.

Крім того, мешканці Криму пропонують встановити більш актуальні монументи: «Пропоную збирати гроші на пам’ятник «Курортному сезону». З обов’язковим написом: «Пам’ятаємо. Любимо. Сумуємо.» Від невдячних кримчан».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ