Микола Давидюк
Микола Давидюк

Політики не вийшли на вулицю в річницю святкування Революції гідності, бо не виконали обіцянок, які два роки тому давали зі сцени Майдану. Влада немає з чим вийти до людей і просто боїться дивитися їм в очі. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент зазначив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк, коментуючи відсутність представників влади на відзначенні другої річниці Майдану.

Політолог підкреслив, що представники влади вирішили обмежитися виключно відеозверненнями та «постами» в соціальних мережах, бо посади відгородили їх від пересічних українців.

«Політики сьогодні ховаються за бар’єром телевізійних камер і якщо прихід до влади починався спілкуванням з людьми на Майдані, то вже керівні посади відгородили політиків від простих людей. Також вони боялись виключно персональних провокацій, адже думали, що там будуть заслані люди», – зазначив експерт.

На думку Давидюка, влада хотіла спустити нанівець святкування Дня свободи та річниці Майдану, а сцена, яку було змонтовано – це лише данина річниці: «Насправді ніхто яскравої події із цього робити не хотів. Організатори могли б запросити гурти, які виступали на Майдані, а представники влади могли б прийти відзвітуватися перед народом».

Політолог додав, що зараз влада більше зайнята кулуарним політичним процесом, ніж відзначенням річниці Майдану.

«Для них сьогодні важливіші розподіли місць в Кабінеті міністрів, можлива зміна глави Кабміну та парламентські перипетії. Це типова поведінка українських політиків, адже вони не вважають, що завдяки Майдану займають ці посади. Кожен з них впевнений, що і так був гідним цієї посади, просто їм ще довелося пережити революцію. Зрозуміло, таким підходом до державотворення та діями, які робить сьогоднішня влада, народ не задоволений», – зазначив Давидюк.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ