Народний депутат зауважив, що ПАРЄ не готова виганяти Росію
Народний депутат зауважив, що ПАРЄ не готова виганяти Росію

Очільник української делегації в Парламентської асамблеї Ради Європи, народний депутат Володимир Ар’єв зазначив, що члени ПАРЄ поки не розглядають вигнання Росії, схиляючись до збереження нинішнього статус-кво.

«У принципі, мої колеги поки що розглядають не вигнання Росії з ПАРЄ, а збереження нинішнього статус-кво. А обмежити їх у праві голосувати, у праві брати участь в спостереженні за виборами і обмежити їх участь в керівних органах асамблеї. Це все дуже логічно», − цитує ЛІГА.net Ар’єва.

За його словами, це компромісне рішення не влаштовує Кремль: «Вони ніколи на компроміси не йдуть. Розумієте, Росія діє за принципом «все або нічого». І в Європі такий підхід просто не сприймається. Тому що там давно вже вважають, що світ далеко не чорно-білий».

Крім того, він зауважив, що українська делегація має абсолютно чітку позицію: неможливість зниження рівня санкцій проти Російської Федерації.

Нагадаємо, 10 жовтня поточного року президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аґрамунт наполягав на тому, що асамблея повинна зробити все необхідне для повернення до пленарного залу представників Росії, які залишили ПАРЄ через санкції. Щоправда, російська делегація і досі не бере участь у засіданнях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ