ВРУ
ВРУ

Блогер Олександр Аронець на своїй сторінці у Fecebook заявив, що Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та його перший заступник Андрій Парубій узурпували владу в країні, за що підлягають негайному арешту.

Активіст повідомив, що уже місяць надсилає до парламенту інформаційні запити щодо персонального та кількісного складу коаліції Верховної Ради України. За його словами, останні з них він адресував Володимиру Гройсману та Андрію Парубію, які на пленарних засіданнях Ради публічно заявили про те, що коаліція існує і складається із 237 нардепів.

«Аж ось прийшла відповідь, за розпорядженням Гройсмана, де констатовано факт виходу з коаліції «радикалів» Ляшка, «Самопомочі» та «Батьківщини». А також ще 7 народних депутатів, тобто маємо 209 народних депутатів у коаліції! Таким чином її не існує!» – наголошує Аронець.

Відповідь на запит
Відповідь на запит

За його словами, у відповідях на його інформаційні запити йдеться про те, що жодна посадова особа, в тому числі Гройсман, чи Апарат ВРУ не наділені повноваженнями збору інформації про персональний та кількісний склад, а також не можуть розпустити коаліцію. Окрім цього, активістові рекомендували звернутися до керівників депутатських фракцій коаліції Юрія Луценка («БПП») та Максима Бурбака («НФ») за інформацією про склад коаліції.

Відповідь БПП на запит
Відповідь БПП на запит

«Враховуючи те, що я до них звертався і отримав відповідь, що вони не володіють інформацією про кількісний та персональний склад коаліції, то в країні повна анархія! Але це, на мій погляд, лише означає, що Гройсман і Парубій, які публічно як посадові особи Верховної Ради на пленарному засіданні оголосили, що коаліція є і її склад 237 народних депутатів, здійснили злочин, передбачений Кримінальним кодексом України за статтею 109 «захоплення влади» і їм світить від 5 до 10 років позбавлення волі.

Відповідь «НФ»
Відповідь «НФ»

Я оголошую цей допис публічною заявою про злочин і звертаюсь тут, а також звертатимусь письмово до СБУ, прокуратури з заявою про вчинення злочину. А також звертатимусь до суду з метою доведення в судовому порядку факту відсутності коаліції та узурпації влади!» – написав активіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ