Українські військові не залишать Широкине
Українські військові не залишать Широкине

Значна кількість обстрілів з боку терористів змусила керівництво антитерористичної операції переглянути плани відведення військових з Широкиного. Про це заявив заступник керівника АТО на території Донецької та Луганської областей Сергій Галушко в ефірі телеканалу 112 Україна.

«За таких умовах і за такої кількості обстрілів взагалі не може бути мови про згортання позицій,  особливо односторонньо з нашого боку. Ми щодня фіксуємо 40, 50, 60 обстрілів і ремонтування техніки з боку терористів. Тому жителі Маріуполя можуть бути спокійні, керівництво АТО не збирається танцювати під сопілку терористів і в односторонньому порядку зменшувати рівень безпеки міста та регіону» – заявив Галушко.

Нагадаємо, 3 травня кілька тисяч маріупольців вийшли на мітинг проти демілітаризації Широкиного. Представники «Штабу оборони Маріуполя» закликали громадян допомагати захищати місто, зокрема будувати укріплення.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, роззброїти селище, яке нині є найгарячішою точкою сектору «М», домовилися лідери «нормандської четвірки» під час телефонної розмови 1 травня, а вже наступного дня полк особливого призначення «Азов» вивів частину сил з Широкиного. У ніч на 4 травня у селі тривав шестигодинний бій. Протистояння закінчилося відчутними втратами для терористів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ