Матіос
Матіос: військовослужбовцям 53-ї ОМБ забезпечили мінімальні умови лише після втручання військової прокуратури

Військова прокуратура готує арешти керівництва 53-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил і оперативного командування «Схід». Причиною став скандал із неналежними умовами на полігоні «Широкий лан», де розміщувалася 53-я ОМБ. Про це в ефірі програми «Шустер LIVE» повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Ми схиляємося до того, що на понеділок військова прокуратура південного регіону звернеться до суду з клопотанням про арешти винних осіб: командира роти, заступника командира батальйону, відповідальних за тил, зокрема, заступника керівника оперативного командування «Схід», яке відповідає за тил», – зазначив він.

Військовослужбовцям забезпечили мінімальні умови лише після втручання військової прокуратури.

«Привезли гаряче харчування, але забули привезти навіть дошки. Ходити по коліно в багнюці – це приниження людської гідності», – заявив військовий прокурор.

Також він повідомив, що бійців, які вирушили пішки до Миколаєва зі скаргами на керівництво бригади, не притягатимуть до відповідальності.

«Немає жодних причин для порушення або реєстрації будь-яких проваджень щодо військовослужбовців. Хочу сказати, що в ті умови, в які вони були привезені, – це наслідок невиконання статутних і нормативних документів, а також усіх передбачених інструкцій з боку командування».

Нагадаємо, 46 бійців 53-й окремої механізованої бригади, що знаходяться на полігоні «Широкий Лан», ​​8 лютого вирушили пішки до Миколаєва, щоби поскаржитися військовому прокурору на умови проходження служби після передислокації під Миколаїв, проведеної 5 днів тому. Військовослужбовці заявили, що сплять в дірявих наметах, практично на снігу, їм ніде помитися, а з їжі в наявності лише сухий пайок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ