Бійці «Правого сектора» здалися СБУ добровільно
Бійці «Правого сектора» здалися СБУ добровільно

Командир добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький заявив, що представники організації свідомо здалися Службі безпеки України і зробили це за погодження командування, передає Кореспондент.

«Двоє наших бійці вийшли і свідомо здалися СБУ. Вчинили вони як воїни, ухвалили виважене і важке рішення… зробили хлопці це виключно заради своїх побратимів і у повному узгодженні з командирами та іншими бійцями», – написав Стемпіцький у Facebook.

Він наголосив, що до таких дій вдалися, аби дати повну інформацію про ситуацію на Закарпатті й припинити інформаційну кампанію проти «Правого сектора».

Нагадаємо, раніше СБУ повідомила, що затримала двох представників «Правого сектора».

Як передавав Інформаційний Акцент, 11 липня внаслідок конфлікту бійців 1-го запасного батальйону «Добровольчого українського корпусу» (ДУК) «Правого сектора» з охороною народного депутата, екс-«регіонала» Михайла Ланьо («Воля народу») в Мукачевому Закарпатської області відбулася стрілянина.

За даними МВС, під час конфлікту в Мукачевому першими зброю на ураження застосували саме бійці «Правого сектора». А в «ПС» висувають на адресу силовиків аналогічні звинувачення. Президент України Петро Порошенко виніс події в Мукачевому на обговорення Воєнного кабінету РНБО, засідання якого відбулося 13 липня.

Причиною збройного зіткнення між «Правим сектором» та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо всі сторони конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ